מחפשים את הסושי הנכון שמתאים לכם ?

הבישול האסייתי תפס לו חזקה איתנה בארצנו הקטנה, ונראה שבכל מקום אליו נלך, נמצא מסעדה ברוח המטבח מהמזרח הרחוק. השילובים הנפלאים של טעמים, צבעים, מרקמים ותבלינים שלא היו מוכרים תמיד הוא זה שהופך את המטבח האסייתי לאהוד כל כך.

ישנן מנות רבות מהמטבח היפני שמייצגות עבור רבים את השיא של המטבח האסייתי, אך יש מנה אחת ומיוחדת שבהחלט ניתן להכתיר אותה כמלכת יפן: סושי. ניתן לאכול סושי על כל גווניו וטעמיו במגוון מקומות, ואפילו במסעדות שאינן יפניות במהותן. למאכל הזה יש אוהדים רבים ברחבי הארץ, והוא נחשב כבריא במיוחד לעומת מטבחים אחרים.

סושי צבעוני – מנה אהובה במגוון טעמים

סושי, עבור אלו שעוד לא הספיקו להתוודע אליו, הוא מאכל המכיל שבושל עם יין אורז שעליו מניחים דגים נאים, פירות ים ועוטפים בנייר אצה מיוחד. יש כיום מגוון גדול של מנות סושי שניתן ליהנות מהן לפי טעמכם וההעדפות האישיות שלכם:

  1. סושי צמחוני: הסושי הזה מכיל ירקות ואורז בלבד במעטפת של אצה. ניתן לבחור בין ירקות טריים וטעימים במיוחד שמרכיבים מנה יפיפייה ומגרה.
  2. סושי עם דגים: הסושי הזה מכיל דגים נאים כמו דניס, סלמון, טונה ועוד. חשוב שמנות מסוג זה יהיו טריות, שכן דגים נאים שלא נשמרים כהלכה עלולים לגרום לבעיות במערכת העיכול.
  3. סושי עם פירות עם: מלבד דגים, ניתן ליהנות גם מסושי עם פירות ים כמו שרימפס, בשר סרטן, בשר לובסטר ועוד. אם אתם נמנעים מאכילה של פירות ים, עדיין יש עבורכם מגוון של מנות סושי נפלאות שתוכלו לאכול וליהנות מהן.
סושי משלוחים
סושי

טעם נפלא בכל נגיסה

סושי לבדו הוא אמנם טעים, אך לא משביע במיוחד. בגלל זה, ארוחה של סושי מלווה בדרך כלל בסלט של ירקות כבושים בנוסח יפני ורטבים למיניהם כמו סויה, מיונז פיקנטי וטריאקי בהם ניתן לטבול את הסושי. המגוון הגדול של ירקות, דגים ופירות ים שקיימים כיום במקומות שמגישים סושי מאפשר להכין מנות בדיוק לפי טעמכם ועם המרכיבים שאתם אוהבים.

מלבד זאת, חשוב לשוב ולהדגיש את החשיבות של טריות בכל הנוגע למנות סושי. כשאתם בוחרים במסעדה כזו או אחרת, בדקו את טיבה, הסדר והניקיון שבה וגם ביקורות עליה אם זה אפשרי. זה יכול למנוע מכם הרבה עגמת נפש, וגם בעיות גופניות שמתרחשות לאחר צריכה של דגים לא טריים ונאים.

סושי כבש מדינות רבות ברחבי העולם, וישראל ביניהן, בעשורים האחרונים, והוא בהחלט כאן כדי להישאר. עם סושי אתם יכולים ליהנות ממנה טעימה, משביעה בריאה ומגוונת מאין כמוה שמכילה ירקות ודגים טריים ומדהימים בטעמם. תוכלו ממש להרכיב מנה משלכם, ולבחור אילו מרכיבים אתם רוצים שיהיו במנת הסושי שלכם כדי שתהיה הכי טעימה עבורכם ותגרום לכם לרצות עוד ועוד.

הסושי מגיע עד אלייך ישירות סושי משלוחים

dmgm
dmgm